pożyczka przez internet
IMIĘ
NAZWISKO
TELEFON
EMAIL
PESEL

Pożyczka w firmie pozabankowej czy kredyt w banku? Sądzisz, że Twoja historia kredytowa nie pozwala na kredyt w banku? My sądzimy że się mylisz. W pierwszej kolejności sprawdzimy kredyty w banku, jeśli w żadnym banku nie odnajdziemy oferty dla Ciebie zaproponujemy pozabankową pożyczkę. Do 5.000 w ciągu 15 minut! Dla klientów z ograniczoną zdolnością finansową. Także kredyt konsolidacyjny na spłatę spóźnionych wierzytelności bankowych.

Finanse-Pożyczki pozabankowe kredyty-pożyczka bez zaświadczeń

Nie masz dochodów mimo to chcesz zaciągnąć pożyczkę?
Gdy nie masz stałej pracy, a tylko pracujesz na umowę o dzieło czy też nie masz poświadczeń o dochodach, możesz spróbować wziąć zobowiązanie w bankowej instytucji czy też spółce, która udziela pożyczki na oświadczenie.

Oświadczenie to zaświadczenie, w jakim potwierdzisz, iż pozyskujesz jakąś sumę.

Sprawdź-Kredyt odnawialny

Jeżeli deklarujesz, że gotówkę masz od pracodawcy, bank może potwierdzać to telefonicznie. Może również życzyć sobie świadectwo skarbowe z ubiegłego roku, by orzec czy mówisz prawdę.

Dawniej było sporo instytucji finansowych, jakie dostarczały wierzytelności tzw. “na dowód”, bez pytania o środki utrzymania, jednakże obecnie niezwykle z rzadka się to zdarza. Bankom nie jest dozwolone dostarczać wierzytelności, podczas gdy raty przekraczają połowę przychodów i tym samym muszą się dowiedzieć, jakie masz dochody.

Najlepsze oferty-Kalkulator kredyt hipoteczny

Praktyczne na prawdopodobnie będą wyciągi z Twojego konta gdzie zaprezentujesz, iż w istocie masz dochody.